Üyelik Size Neler Sağlayacak?
 

ailem.com'a üye olarak diğer üyelere uzun veya kısa mesaj gönderme, tartışmalara katılma, sitemizden derlemek istediğiniz bilgiler için size özel bir kütüphane oluşturma, size özel fotoğraf albümü oluşturma, forumlara katılıp sorunlarınızı ve tecrübelerinizi diğer üyelerimizle paylaşma ve daha pek çok ailem.com ayrıcalıklarından yararlanma olanağına sahip olacaksınız.

ailem.com’a üyeliğin size sunduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi sitenin  kişiselleştirilebilmesidir. Üyelik sırasında seçtiğiniz ilgi alanlarınız sayesinde, ilgi alanlarınızla alakalı konularla ilgili en yeni haberler  ilk sıralarda yerini alacaktır.

Sağlıklı ve iyi yaşam rehberi olan ailem.com, zaman zaman, üyelik bilgi formuna adres ve gerekli tüm bilgileri girmiş üyelerine yaş, cinsiyet, hamile veya çocuk sahibi olma gibi özellikleri gözönüne bulundurarak belirlenen hediyeler de dağıtmaktadır.

Size Özel Sağlık Danışmanlığı;
soru ve sorunlarınızı iletin, uzman doktorlarımız 48 saat içinde yanıtlasın. Ana sayfamızda yer alan 'Uzmana Danışın' bölümümüzden alanında uzman doktorlarımıza sormuş olduğunuz sorular yanıtlanır yanıtlanmaz ailem.com tarafından haberdar edileceksiniz. Sorunuzun yanıtını ailem.com'daki 'Uzmana Danışın' bölümünden görebilir ve uzmanlarımızın daha önceki cevaplarını tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sorunuzun yanıtlanması için sorunuzu doğru branşa yönelttiğinizden emin olunuz.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 >>

1/11 
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<