ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹


ANKET
Selülitlerden kurtulmak için? 
 Eczaneden ürün alıyorum
 Evde kür uyguluyorum
 Banyoda masaj yapıyorum
 Hiçbirşey yapmıyorum
  
 
Moda Editörünüz Bengi Söney...
 

1977 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi Saint Benoit Fransız Lisesi, ardından Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladım. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler alanlarında 10 yıl süreyle çalıştım.

Küçük yaşlardan beri moda tutkum her zaman hayatıma anlam katan ve beni ben yapan özelliklerimden biri oldu. Üniversite yıllarımdan itibaren vaktimin çoğunu modayla ilgilenerek ve bu alanda kendimi sürekli geliştirerek geçirdim. Üniversiteden sonra Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım bölümünde eğitim aldım. Çeşitli tekstil firmalarına tasarımlar yaptım. Yıllarca farklı sektörlerde çalıştıktan sonra doğum iznindeyken hayatımın en büyük hayalinin izini sürmeye karar verdim ve kendi moda bloğumu açtım: “Fashion Blog”
(www.fashionblog.com.tr). Blogumda kişisel tarzımı, moda bilgilerimi ve stil önerilerimi okuyucularımla paylaşmaktayım. Ayrıca moda dışında makyaj, kozmetik, cilt bakımı ve farklı yazarların kişisel gelişim alanında yazılarına da yer vermekteyim. Yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da takip edilen www.fashionblog.com.tr'daki amacım birçok kadının karşılaştığı "Bugün ne giysem?" sorusuna cevap verebilmek. Sezonun trendlerini takip edip kişisel yorumlamalarımı yaparak, hem her bütçeye göre seçenekler sunuyor, hem de tarzımı yansıtan yaratıcı kombinasyonlar yapıp takipçilerime kendilerinde uygulamaları için fikir veriyorum.

Bundan böyle ailem.com’un moda editörü olarak da sizlerle bu sayfada trendleri, defileleri, sokak modasını, farklı stilleri kısacası moda ve modaya ait herşeyi paylaşıyor olacağım.

Bengi Söney  
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<