ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹


ANKET
Selülitlerden kurtulmak için? 
 Eczaneden ürün alıyorum
 Evde kür uyguluyorum
 Banyoda masaj yapıyorum
 Hiçbirşey yapmıyorum
  
 
Sahilleri Kovboylar Bastı!
 

Bu yaz özellikle Ralph Lauren'in şovunda göze çarpan romantik beyaz dantellerin, kadın kovboy kıyafetlerinden parçalarla kullanılması belli ki çok revaçta olacak. Ünlü tasarımcı, kadın kovboyların romantik ve uçarı hallerini, şehirli, ayakları yere basan bir kadının dinamikliği ile birleştirmiş. Beyaz dantelleri düz paça pantalonlar, ceketler ve yaz elbiseleriyle beraber kullanmayı tercih etmiş. Bu görkemli şovun etkilerini tüm yaz boyunca hem şehirde hem de sahillerde görmek içimizi ferahlatacak. 

 
 
 
 

Yaz mevsiminde özellikle bronz tende beyaz rengin duruşu, etkileyiciliği ve asaleti tartışılmaz bir gerçek. Beyaz rengin kullanımı aslında zor gözükse de doğru parçalarla kombinlendiğinde zamansız bir şıklık yakalanabilir. Beyaz renk jean'ler ve pantalonlar, beyaz gömlekler, fistolu elbiseler, dantelli tunikler, beyaz şortlar yaz mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında her zaman başrolü üstlenir. İster başka renklerle kullanıldığında, ister bembeyaz bir kombin yapıldığında çoğunlukla iyi sonuçlar alınır. Yeter ki vücudumuzu ve tarzımızı iyi tanıyalım...

Bu dantel elbise şık aksesuarlarla bir gece kıyafeti olarak kullanılabileceği gibi bir kovboy şapkasıyla son derece romantik aynı zamanda asi bir gündüz kıyafetine dönüşüvermiş.

Mini el örgüsü bir beyaz elbiseyi bej rengi bir ceketle kombinlemek oldukça hoş bir görünüm vermiş. Kovboy havasını elindeki çantayla perçinlemiş. Keşke ayakkabı seçimi de kahve tonlarında bir kovboy çizmesinden yana kullanılsaymış sonuç mükemmel olacakmış.

Ralph Lauren'in tasarımlarından esinlenmemek mümkün mü? İşte size kendi yorumum. Beyazın romantik halini, bej ve kahve tonlarıyla kombinlemek her zaman şık bir hava veriyor. Tatilde yazlık dantel elbiselerle, kısa şortlarla da çok hoş kombinler yapabilirsiniz...Beyazın bir diğer avantajı da istediğiniz renkte aksesuarlarla kullanabilmeniz. Gümüşlerle, altın sarısıyla veya yazın rengarenk boncuk veya ahşap aksesuarlarıyla...
 
Gömlek: Herry
Ceket: Home Store
Jean: Victoria Beckham by Rock&Republic
Kemer: Forever New
Çanta: Miu Miu
Ayakkabı: Nine West
Bilezikler: Mango

Bengi Söney
www.fashionblog.com.tr  
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<