ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹


ANKET
Selülitlerden kurtulmak için? 
 Eczaneden ürün alıyorum
 Evde kür uyguluyorum
 Banyoda masaj yapıyorum
 Hiçbirşey yapmıyorum
  
 
İç Dünyamıza Yolculuk…
 

Her kadın iç dünyasında birçok farklı kadına yer açabilir. Ruh haline göre kimi zaman çocuksu, kimi zaman romantik, kimi zaman vamp ve dişi, kimi zaman da saf ve masum… Çoğu kadın da bu ruh hallerini sadece çok özel ayrıntılarda yansıtır.  İç dünyasındaki farklı renkler, iç güzelliğinde hayat bulur.

İşte tam bu yüzden, iç çamaşırı seçimi birçok kadın için çok önemli bir ayrıntı. Kimisi iç çamaşırı seçiminde rahatlığı ve kullanım kolaylığını ön planda tutarken, kimisi de dış giyimiyle uyumlu olan renk ve modellere kadar ayrıntılı seçimler yapabiliyor. Kadınların iç çamaşırı seçimindeki özenlerinin başlıca sebebi, öncelikle kendilerini güzel, seksi ve iyi hissedebilmek. Ama ruh hallerine göre kimi zaman da rahatlık ve konfor ön planda olabiliyor.

Ünlü iç çamaşırı markaları, kadınların değişken tercihlerini göz önünde bulundurarak, koleksiyonlarını her zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek seçenekte hazırlıyor. İşte size zarif detaylarla bezenmiş, birbirinden etkileyici tasarımlardan birkaç örnek…

Intimissimi
 

Agent Provocateur

Siyah, renk olarak birçok kadının iç çamaşırı seçiminde ilk tercihi. Siyahın iç çamaşırında en çok tutkuyu çağrıştırdığı bilenen bir gerçek. Tutkuyla beraber romantizmin, gizemin ve paylaşılmayan duyguların da rengi.


Agent Provocateur
 

Victoria’s Secret

Beyaz, yüzyıllardır masumiyetin rengi. Saf ve kirlenmemiş duyguların ve el değmemişliğin simgesi. Özellikle gelin koleksiyonlarında, fırfırlar ve danteller masumiyeti ve romantizmi taçlandırıyor. İç çamaşırıyla birlikte takım olarak tasarlanan baby doll’ler de gelin koleksiyonun en özel parçalarından.


Victoria’s Secret

Bu yaz dış giyimde olduğu kadar iç giyimde de canlı ve parlak renkler çok moda. Yazın enerjisine ve neşesine uygun sıra dışı renkler dış giyimle uyumlu giyildiğinde son derece sıra dışı ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor.


Intimissimi
 

Victoria’s Secret
 

Intimissimi

İç giyimde rahatlık ve kullanım kolaylığını ön planda tutan kadınlar için en olmazsa olmaz özellik iç çamaşırının kumaşı. Koton kumaşlar her mevsim rahat kullanımı sayesinde ve özellikle yaz sıcaklarında sağladığı hijyenle de kadınların tercihlerinin başında geliyor. Pamuklu iç çamaşırlarındaki zarif renkler ve çiçek desenleri ise günlük kullanım için oldukça elverişli.

İç giyimde gecelik, pijama ve sabahlıkların yeri de kadınlar için en az iç çamaşırı kadar önemli. Seksi, zarif, çekici, çocuksu, rahat, vamp gibi özelliklerden biri ya da birkaçı gecelik, pijama ve sabahlık seçimlerinde öne çıkıyor. Kadınlar kendi iç dünyalarını sarıp sarmalayan modellerle bu konudaki tarzlarını yansıtıyor.


Marks & Spencer

Pembenin zarifliği ve romantizmi birçok kadının başını döndürmeye yetiyor. Özellikle pamuklu kumaşlarda en çok tercih edilen gecelik ve sabahlık renklerinden biri olan pembe her yaz olduğu gibi bu yaz da kadınların dikkatini çekmeyi başaracak.


Victoria’s Secret

Denizin mavisi yazın enerjisi ile bir araya gelince ortaya capcanlı tasarımlar çıkıyor. Kadınlar penye babydoll modelinde bu tarz gecelikler sayesinde hem yaz sıcaklarında rahat edecekler, hem de çekiciliklerinden ödün vermeyecekler. 


Victoria’s Secret

Bu sempatik terlikler de iç giyimin çok güzel bir tamamlayıcısı…


Victoria’s Secret

Sabahlıklar yatak odası giysisi olmaktan çıkıp, ev giysisi olma yolunda gittikçe çeşitleniyor. Toprak tonlarında giyilecek penye bir sabahlık her gecelik rengine uyumlu olmasıyla son derece kullanışlı.

Bengi Söney
www.fashionblog.com.tr  
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<