ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹


ANKET
Selülitlerden kurtulmak için? 
 Eczaneden ürün alıyorum
 Evde kür uyguluyorum
 Banyoda masaj yapıyorum
 Hiçbirşey yapmıyorum
  
 
Sonbahar/Kış 2011 -2012
 

Yaz mevsiminin en sıcak günlerinde sonbahar/kış modasından söz etmek ne kadar kulağa hoş gelmese de, dünyanın en büyük moda evleri yeni koleksiyonlarını çoktan görücüye çıkardı bile. Yeni sezon koleksiyonlarında kışı yaşamayı beklerken yazdan kopmamış rengarenk tasarımlar görmek bizi epey şaşırtacağa benziyor. Rutinin dışında, ezber bozan tasarımlar, renkler, desenler sonbahar ve kış mevsiminin karanlığından bizi tamamen koparıp içimizi açaçak.
Yeni sezon modasının detaylarına inmeden önce, göze çarpan trendlerden benim en çok beğendiklerime gelince...

Canlı renkler

Bu yaz çok moda olan neon renkler bizi hala terketmedi. Yazın habercisi canlı renkler yeni sezonda da içimizi ısıtmaya, kaybolan güneşin yerini doldurmaya çalışacak. Yazın bile giymeye cesaret gerektiren tasarımlar sonbahar/kış mevsiminde bize meydan okuyacak gibi gözüküyor...Özellikle portakal rengi altın çağını yaşıyor...

Burberry
Givenchy
Hermes
Hermes

Desen

Çiçek desenleri, etnik desenler, geometrik desenler... Hepsi bu sezon tasarımlarda yerini bulacak. Cıvıl cıvıl sıradışı motiflerle tanışacağımız bu sezonda desenleri karıştırmaya, birlikte kullanmaya ve iddialı tarzlara hazır olun..

D&G
Etro
Lanvin
Miu Miu

Beyaz

Kış mevsiminde beyaz giyilir mi diye düşünmeyin artık bu kalıplaşmış önyargılar geçmişte kaldı.. Bu sezon kar beyazdan daha beyaz tasarımlar aklımızı başımızdan alacak, bizi tamamen uçuracak. Tepeden tırnağa bembeyaz giyinmek galiba benim bu sezon en çok hoşuma giden trendlerin başında geliyor..

Hermes
Isabel Marant
Isabel Marant
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent

Maskülen hatlar

Maskülenlik, yeni sezonda en öne çıkan trendlerin başında geliyor. Chanel'den Yves Saint Laurent'e, Dolce Gabbana'dan Gucci'ye birçok tasarımcı erkeksi hatlarda feminen kadına vurgu yapıyor. Önden ütülü bol kesim pantalonlar, kruvaze ceketler, fötr şapkalar, makosen ayakkabılar yeni sezonda kadınların hizmetinde olacak.

Chanel
Chanel
Gucci
Dolce Gabbana
Celine

Bengi Söney

www.fashionblog.com.tr  
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<