Haberler >> Genç Anne ve Babalar
 
ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹
ANKET
Sizi boşanmaya itecek en önemli sorun hangisi olabilir? 
 Şiddet
 Aldatma
 Ekonomik sorunlar
 Geçimsizlik - iletişimsizlik
 Ailelerden kaynaklı sorunlar
 Cinsel Paylaşım Eksikliği
 Diğer
  

En İyiyi Arayan Annelere Fresh’n Soft’tan Yeni Bebek Serisi

Fresh’n Soft’un "anne hassasiyetiyle" geliştirdiği yeni bebek serisine tüm anneler bayılacak.

Söz konusu bebeklerin cildi olduğu zaman anneler daha çok titizleniyor. Kullanılan ürünlerin tahriş etmemesi, bakım yaparken aynı zamanda cildi nemlendirmesi oldukça önemli. Fresh’n Soft, yenilenen içeriği ile en iyiyi arayan annelere güvenilir bir temizlik imkanı sunuyor. Geliştirdiği ürünlere anne hassasiyeti ile yaklaşan Fresh’n Soft'un bebek serisinde; yenidoğan havlusu, pişik önleyici havlu ve bebek havlusu yer alıyor. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilip onaylandığı belirtilen seride; paraben, alkol, boya maddesi ve alerjen bulunmuyor.

Su ve Pamuk Gibi Saf Yenidoğan Havlusu…

Bebekler anne karnındayken protein, vitamin ve minarelce zengin; Polypeptid Amino Asit yapısında Verniks tabakası ile kaplıdır ve doğumdan sonra bu tabakanın antioksidan koruyucu ve iyileştirici etkisi devam eder. Dünya Sağlık Örgütü, verniksin temizlenmemesini, bebek cildinde mümkün olduğunca uzun kalmasını önermektedir.
Bu nedenle yenidoğan cildi çok özeldir ve bakımı özenle sağlanmalıdır. Su ve pamuk gibi doğal malzemelerle temizlik tercih edilmelidir. Fresh’n Soft'un, yenidoğan havlusu ile annelerin yenidoğan bebeklerinin temizliğini gönül rahatlığıyla yapmasını sağladığı belirtiliyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre, Fresh’n Soft, yenidoğan havlusu bebeğinizin bez bölgesinin yanı sıra vücut temizliğinde de güvenle kullanabileceğiniz formda hazırlandı.

Bebeğinizin Hassas Cildine Özel Pişik Önleyici Havlu…

Ekolojik sertifikalı ve bitkisel aktifler sayesinde pişiği önlemeye yardımcı olan Fresh’n Soft pişik önleyici havlu, içeriğinde bulunan; Shea Butter ve dünyanın tropik bölgelerinde yetişen Phragmites Kharka bitkisi bileşenleri ile bebeğinizin cildini koruma altına alıyor.
Fresh’n Soft pişik önleyici havlu, bebeğinizin hassas cildinde lif bırakmadan, pratik ve hijyenik bir çözüm sunuyor. Bebeğin cildindeki koruyucu tabaka vernikse zarar vermeden tam koruma sağlayan pişik önleyici havluyu gönül rahatlığıyla bebeğinizin ilk doğduğu günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz belirtiliyor.

Nem Dengesini Koruyan Bebek Havlusu…

Saf su ile üretilen Fresh’n Soft bebek havlusu ise içeriğinde bulunan ekolojik sertifikalı aktifler, bitkisel yağlar sayesinde bebeklerin hassas olan tenlerindeki nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Fresh’n Soft bebek havlusunun, parfümsüz formülü sayesinde bebeğinizin cildinde oluşabilecek kızarıklara engel olduğu aktarılıyor.
Fresh’n Soft bebek grubu ürünlerini, bebeğinizin bez bölgesinin dışında vücut temizliğinde de kullanarak, bebeğinize sağladığınız hijyeni gün boyu taze tutabilirsiniz.


[16.06.2017]


 
 
DİĞER HABERLER  
Bebeğinizin Mışıl Mışıl Uyuması İçin 8 Tüyo
Çocuğum Neden Sürekli Ağlıyor?
Koynunuzda Değil Beşikte Uyutun
Çocuklarla Etkili İletişimin Şifreleri
Grip Olan Anne Bebeğini Nasıl Emzirmeli?
Çocuklar Neden Okuldan Kaçar?
Doğru Emzirmenin 10 Kuralı
Çocuğunuza 2 Hafta Zaman Tanıyın