Haberler >> Müzik
 
ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹
ANKET
Tercih ettiğiniz müzik türü? 
 Pop
 Klasik
 Jazz
 Arabesk
 Rock
 Türkü
 Sanat Müziği
 Enstrümantal
 Diğer
  

50 Cent, İmza Günü İçin Geliyor!

D&R ve Trump Alışveriş Merkezi, dünyada milyonlarca fanatiği olan ünlü Amerikalı Rap yıldızı 50 Cent’i ağırlamaya hazırlanıyor. 50 Cent, kendi yarattığı kulaklık ve aksesuar markası SMS Audio’nun Türkiye lansmanını D&R ev sahipliğinde gerçekleştirecek...
50 Cent, kendi markası olan SMS Audio kulaklıklarını imzalamak için 31 Ağustos Cumartesi günü 13.00 – 14.00 saatleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’ndeki D&R mağazasına geliyor.
Dünyaca ünlü bir Amerikalı Rap yıldızı, yapımcı ve oyuncu olan Curtis James Jackson III ya da bilinen adıyla 50 Cent’in Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacağı bu etkinlikte şanslı 200 kişi, satın alacakları SMS Audio marka kulaklıkları 50 Cent’e imzalatma ve tanışma  fırsatını yakalayacak.

En Yaratıcı 50 Cent Tweetine SMS Audio Kulaklık Trump’tan Hediye!

yrıca Trump Alışveriş Merkezi’nin 50 Cent tutkunlarına bir sürprizi de var. Twitter’da #50CentTrumpta hashtagi ile en yaratıcı tweeti atan 10 kişiye 50 Cent’in kendi markası olan SMS Audio’dan kulaklık hediye edilecek. 10 şanslı kişi 31 Ağustos Cumartesi günü Trump Alışveriş Merkezi D&R mağazasında hem hediyelerini alacak hem de 50 Cent’e imzalatma ve onunla tanışma fırsatını da yakalayacak.


[29.08.2013]


 
 
DİĞER HABERLER  
İlaç Niyetine Şarkı Söyleyin
Düğünde İlk Dans Şarkınız Ne Olsun?
Erol Büyükburç Hayatını Kaybetti
Leman Sam ve Yaşar Bodrum Kalesi'nde!
Etiler'de Çok Eğlenceli “b’yer”
50 Cent, İmza Günü İçin Geliyor!
Efes Pilsen One Love Festival İçin Geri Sayım Başladı
Feridun Düzağaç'ın “FLU” Konserleri Başlıyor!